Як підготуватися до консультації

Як підготуватися до консультації

Щоб консультація пройшла максимально ефективно (ми змогли підібрати раціон, оцінити стан травлення та скласти програму оздоровлення), важливо до неї підготуватися.

Для підготовки до консультації необхідно виконати наступне:

1️⃣ ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ ЗДОРОВ’Я – НАТИСНІТЬ ТУТ

До заповнення Анкети необхідно підготуватися. Зважити дитину, виміряти  ріст. Дізнатися про хронічні захворювання тата, мами дитини та їхніх батьків. Згадати, як проходила вагітність та подивитися картку дитини з дитячої поліклініки чи згадати, як усе було. Зібравши всі дані, заповніть Анкету за 1 підхід – інакше дані не збережуться і доведеться заново заповнювати.

2️⃣ ФОТОГРАФУЙТЕ ВСЮ ЇЖУ 2-3 ДНІ – до їди і після (навіть порожню тарілку).
Запишіть також все на папері (час прийому їжі, склад і спосіб приготуванн їжі, відчуття через 30 хвилин і через годину після прийому, а потім перенесіть все у форму “Щоденник харчування”. Онлайн щоденник заповніть за 1 підхід за всі 3 дні. Якщо їсть у школі/садку – розпитуйте, що їла дитина. Меню фотографуйте. 

Потрібно записати абсолютно все, навіть воду, чай, цукерку, фрукт між основними прийомами їжі. Із щоденником харчування ознайомтесь заздалегіть: НАТИСНІТЬ ТУТ 

3️⃣ СКЛАДІТЬ СПИСОК ПРОДУКТІВ, які їсть дитина. Пропонуємо вам заповнити форму “Список продуктів”, де потрібно обрати зі списку ті продукти, які дитина їсть добре, без умовлянь. НАТИСНІТЬ ТУТ

4️⃣ АНАЛІЗИ. 

Виберіть пакет аналізів, які фізично та фінансово зможете здати дитині перед консультацією.
Чим складніша ваша ситуація, тим розширений потрібен пакет. Але Копрограма – це теж добрий мінімум. Як зібрати матеріал та підготуватися— ЧИТАЙТЕ ТУТ.

  • Пакет мінімум
    Копрограма (загальний аналіз калу)
  • Пакет базовий
    (Копрограма, загальний аналіз крові, феритин, ТТГ (тиреотропний гормон), інсулін, глюкоза)
  • Пакет расширений
    (загальний аналіз крові, феритин, копрограма, ТТГ (тиреотропний гормон), інсулін, глюкоза, вітамін Д3, загальний білок, загальний холестерин, загальний білірубін, УЗД черевної порожнини та нирок).

Якщо за попередні 3-4 місяці у Вас є аналізи крові та висновки лікарів, відправляйте їх на email, вказаний нижче.

КУДИ ВСЕ ВІДПРАВИТИ?
Фото їжі та документи аналізів надішліть ОДНИМ ПОВІДОМЛЕННЯМ на пошту hannaboyko.com@gmail.com з темою листа “прізвище, ім’я матері”.

Залишити відповідь