🍬7 кроків до балансу з солодким

🍬7 кроків до балансу з солодким

= «Цукру бій»

= «Цукор потрібний мозку»

= «Чупа-чупс – впевнений шлях до цукрового діабету!»

= « Замок на холодильник/кухню, тільки не тортик на ніч!»

Перебільшено, звичайно, проте подібних лозунгів, що закликають відмовитись від солодощів – маса. Інколи в мене виникає враження, що світ розділився на 2 табори:
😇цукролюби і 😡цукроненависники.

А я хочу МИРУ! Миру в душі та на тарілці. Щоб не боротися з дітьми за кожен цукерок, з бабусею, що тихенько пхає «нещасному внуку» шоколадку. А ви що хочете?

Пропоную👇

7 кроків до балансу з солодким

1️⃣Усвідомити, що цукор – це не тільки білий порошок, але і всі сиропи, підсолоджувачі, фрукти, сухофрукти, ягоди, мед, кокосовий і тростинний цукор.

2️⃣Солодощі можуть і повинні бути в раціоні дітей, але в міру й містити в собі овочі, насіння, цільне борошно. Ми вже не сховаємося від смаколиків, хіба що поїхати жити на безлюдний острів.

3️⃣Спочатку їжа – потім солодке. Й не тому що я хочу, щоб ти, синку, все з’їв. А таке у нас правило, так краще для твого тіла, мозку та емоцій.

4️⃣Мати міру солодкого – яка вона? 10% від добового калоражу, але краще 5% або 3 ч.л. додаткового цукру.

5️⃣ Солодке – це один із способів отримувати радість від життя, емоції, але НЕ єдиний. Своїм синам кажу так: «А давай подивимося в віконце на сніг/дерева та книгу прочитаємо разом, в УНО пограємо». У мене працює, а у вас?

6️⃣ Визнати, що швидко не вийде відмовитись від солодкого, та й не треба, бо:

  • рецептори язика звикли до солодкого,
  • кандида кишківника кричить «дай вуглеводи»
  • рівень глюкози набув певного вище середнього рівня,
  • почуття провини буде душити.

Визнати, що багато солодкого та борошняного в раціоні – й госказати собі «я приймаю рішення скоротити кількість солодкого».

7️⃣ Організувати повноцінне харчування – гармонійне для нашого тіла, з усіма Білками, Жирами, Вуглеводами і Вітамінами та Мінералами.

Сита дитина – це запорука успіху в темі солодкоголізму. Варто на цьому фокусувати, а не на обмеженні солодкого. Коли буде збалансоване та повноцінне харчування, потреби в контролі солодкого не буде.

Якщо Вам потрібна допомога в тому, аби нагодувати дитину здоровою їжею без вмовлянь та обмежень, щоб солодке зайняло місце “вишеньки на торті”, то пропоную свою підтримку на інтенсиві “Здоровий апетит”.

Мета інтенсиву:
🔸Нагодувати нехочуху, активувавши потребу організму в їжі.
🔸Зняти тривогу за годування дитини, провівши аналіз її розвитку.
🔸Розширити раціон дітей та зняти страх пробувати нове.
🔸Сформувати широку палітру смаків, покривши дефіцит заліза за допомогою продуктів харчування та правильної комбінації їх між собою.

❗️Головний інструменти мами на курсі – це безумовна любовь та правила. 10 днів – й ви не впізнаєте свою дитину та себе.

Вартість – доступно, бо -60% знижки для українців = 490 грн.

✅ Перейдіть за посиланням, щоб дізнатися докладніше про інтенсив та залишити заявку: https://a.kidsdietolog.com.ua/apetit_ua

Давайте растить детей здоровыми!

Залишити відповідь