🍇Чи вистачає дитині вітамінів?

🍇Чи вистачає дитині вітамінів?

Ця думка виникає у кожної мами. І питання важливе, адже хронічний дефіцит вітамінів та мінералів може позначитися на фізичному та розумовому розвитку. 

👉Перевірте, чи підписані ви на мій блог @kidsdietolog — і йдемо далі. Дорожу кожним.

Плакати в поліклініках, реклама на ТБ, пости нутріціологів та мережевих компаній наведуть стільки доказів про важливість купити баночку з вітамінами, що встояти складно.

Мама купує — і ставить собі галочку «я потурбувалась, я хороша мама», і жити стає легше, правда? Знаю, сама мама.

Я за усвідомлений підхід у рішенні давати дітям БАДи.

Декілька прикладів

🍋Вітамін С у надлишку при тривалому прийомі у великих дозах (форма не відіграє ролі) може призводити до оксолатів у тканинах нирок, тому що метаболіт (кінцевий продукт обміну) вітаміну С — оксолати.

Діагностика (лабораторна, сучасна) вкрай ефективна. Тільки спостерігаючи за шкірою, стільцем та поведінкою дитини можемо зробити висновки.

Цитию професора Дадалі: «Марно здавати аналізи на кальцій, тому що в результатах він буде незмінним, навіть коли у людини розвивається остеопороз (руйнування кістки). Тому що при цій ситуації кальцій вимивається з кісткової тканини та отримуємо баланс Са в крові».

Сподіватися на чарівну пігулку не доводиться, тому що її не існує. ❗️Тільки їжа є безпечним джерелом вітамінів.

Тому пропоную :

🌱 готувати смачну свіжу справжню їжу та — допоможемо діткам її засвоювати;
🌱 давати добавки як підтримку, підібравши їх індивідуально під запит організму.

🔥ТЕСТ: Як зрозуміти візуально, без аналізів, що їжа засвоюється «плюс-мінус» нормально?
Є такий безкоштовний простий доступний кожній мамі метод діагностики: 👉 подивіться на форму та частоту випорожнення дитини. Норми у картинках до публікації.

.

Якщо є невідповідність – потрібно виправляти харчування. Я допоможу. 👉 Підписуйтесь на профіль @kidsdietolog — і будемо зустрічатися у сторіс

Давайте растить детей здоровыми!

Добавить комментарий